Kolejne zwycięstwo

Czwarte zwycięstwo w rundzie wiosennej w piątym meczu rundy wiosennej odnieśli we wczorajszym meczu piłkarze Victorii. Tym razem pokonaliśmy na własnym boisku dotychczasowego lidera, KS Stare Jaroszowice 3:0 (2:0).

Już w pierwszej ofensywnej akcji mogliśmy objąć prowadzenie - w 1. minucie Mesjasz minimalnie chybił po wrzutce Procia. Od początku spotkania atakowaliśmy bramkę rywala, co w końcu zaowocowało w 24. minucie, gdy po odbiciu piłki przez golkipera Stelwach dobił piłkę i trafił do siatki. Po kilkunastu minutach zaciętej rywalizacji podwyższyliśmy prowadzenie na 2:0. Piłka po rzucie rożnym wyleciała poza pole karne, gdzie znajdował się Szmytka, który sprytnym strzałem zmieścił piłkę obok słupka bramki przeciwników. Drużyna ze Starych Jaroszowic próbowała pokonać Małachowskiego, jednak bardzo dobra gra w obronie naszych zawodników skutecznie temu zapobiegała.

W drugiej połowie gra pressingiem przynosiła dużo akcji ofenywnych. W 54. minucie po przejęciu piłki w polu karnym mocnym strzałem bramkę zdobył ponownie Stelwach. Rywale nie byli w stanie zagrozić naszej bramce, jednak kilkanaście minut później minimalnie jeden z ich zawodników trafił po rzucie rożnym w poprzeczkę. Do końca spotkania Victoria przejęła inicjatywę i nacierała na bramkę Starych Jaroszowic. ZDJĘCIA Z MECZU

Za tydzień zmierzymy się z Tomaszowem Bolesławieckim na wyjeździe. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę (24.04) o godzinie 11:00.

Victoria Ruszów - KS Stare Jaroszowice 3:0 (2:0)
Bartłomiej Stelwach (24', 57'), Damian Szmytka (37')

Skład: K. Małachowski - P. Proć, G. Silva, G. Zeni, Ł. Skiba - M. Skiba, D. Szmytka, B. Kopania [C], A. Peroński (80' D. Trześniowski), Ł. Mesjasz (85' P. Czajkowski) - B. Stelwach (87' R. Wołek)

Żółte kartki: Zeni, Proć