Okazja do rewanżu

W kolejnym spotkaniu rundy wiosennej zmierzymy się z GKS Tomaszów Bolesławiecki. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę (24.04) o godzinie 11:00 na boisku piłkarskim w Tomaszowie Bolesławieckim.

Po zwycięstwie w Ruszowie nad Starymi Jaroszowicami czeka nas kolejny mecz z drużyną, która plasuje się wyżej w tabeli od Victorii. W 18. kolejce GKS uległ obecnemu liderowi, Górnikowi Węgliniec na własnym boisku 2-3. W poprzednich dwóch kolejkach nasi rywale okazywali się być słabszymi od Sparty (3-1) oraz LZS Łaziska (2-4).

GKS zajmuje obecnie piątą pozycję z dorobkiem 34 punktów, na co złożyło się 11 wygranych, 1 remis oraz 6 przegranych. Przeciwnicy Victorii wywalczyli tyle samo oczek, co będący na szóstej lokacie Chrobry. Obie drużyny wyprzedzają nasz zespół o pięć punktów.

Niedzielne spotkanie będzie okazją do rewanżu za mecz w rundzie jesiennej, kiedy to przegraliśmy w Ruszowie 3-4, tracąc bramkę w przedostatniej minucie spotkania.

Początek starcia w niedzielę o godzinie 11:00 na boisku piłkarskim w Tomaszowie Bolesławieckim. Zapraszamy!