Zmiana na stanowisku trenera

Do sezonu 2018/19 seniorzy Victorii będą przygotowywać się pod dowództwem nowego trenera. Będzie nim Wojciech Drożdż. W przeszłości był szkoleniowcem m. in. Chrobrego Głogów, Zametu Przemków, Piasta Iłowa, Arki Nowa Sól, Promienia Żary czy Korony Kożuchów. Obecnie jest również trenerem koordynatorem w Lubuskim Związku Piłki Nożnej. Zastąpi on Artura Sobczyka, który prowadził Victorię od rundy wiosennej sezonu 2015/16 oraz wywalczył dwukrotnie awans do wyższej ligi. Dziękujemy za wszystko oraz życzymy wszystkiego najlepszego i pomyślności w życiu prywatnym oraz zawodowym.

Działalność przy drużynie seniorów zakończył również Ryszard Gunia. Przez kilkanaście lat był kierownikiem drużyny seniorów. Dziękujemy za wkład oraz poświęcenie podczas przygody z naszym Klubem. Funkcję kierownika od nowego sezonu pełnił będzie Robert Wołek, wychowanek oraz wieloletni zawodnik Victorii.