Zebranie Członków Klubu

W dniu 15.01.2016r. odbyło się zebranie Członków Klubu Sportowego Victoria Ruszów. Głównym celem obrad było podsumowanie mijającej, 5-letniej kadencji Zarządu i wybór nowego.

Spotkanie rozpoczął dotychczasowy Sekretarz Klubu Leszek Hawrot. Podsumował najważniejsze decyzje Klubu i przedstawił plan obrad. Następnie głos zabrał Prezes Klubu Dariusz Stelwach. Przedstawił działalność Klubu, również w dziedzinie sportowej. Przeanalizowano obecną sytuację drużyny seniorskiej. Wyjaśniono wszystkie aspekty pracy Zarządu i opracowano plany na najbliższą przyszłosć. Pan Dariusz Stelwach podziękował Zarządowi i wszystkim Członkom za owocną współpracę w tych pięciu latach. Następnie zrobił to również Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, Pan Wacław Zapart.

Kolejnym punktem obrad było udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi i wybór nowego. O stanowisko Prezesa Klubu ubiegał się jeden kandydat - Dariusz Stelwach. Decyzją Członków Klubu w głosowaniu wybrano następujący Zarząd:

Dariusz Stelwach - Prezes Klubu

Jerzy Peroński - Wiceprezes Klubu

Piotr Czajkowski - Sekretarz Klubu

Członkowie Zarządu: Andrzej Porochoński, Tomasz Król oraz Ryszard Gunia.

Wybrano również skład Komisji Rewizyjnej:

Jan Kostuś - Przewodniczący

Jerzy Banaszewski - Zastępca przewodniczącego

Zenon Mesjasz - Sekretarz

Ostatnim punktem spotkania było podziękowanie Panu Leszkowi Hawrotowi, ustępującemu Sekretarzowi Klubu za swoją kilkunastoletnią działalność w Klubie. Nowo wybrany Prezes Klubu wręczył drobny upominek w imieniu Zarządu, Członków Klubu oraz piłkarzy. Życzymy Panu Leszkowi Hawrotowi sukcesów, zdrowia oraz szczęścia na dalszej drodze życia!