Wiosenne wzmocnienia

W zimowych sparingach Victoria testowała nowych graczy. Czterech nich zostało zawodnikami naszego klubu.

Jako piłkarze Victorii Ruszów zarejestrowani zostali obywatele Wielkiej Brytanii - 26-letni Hassen Idris Ahmed oraz 23-letni Semir Idris Ahmed. Pochodzący z Erytrei oraz posiadający angielskie paszporty bracia byli ostatnio zawodnikami LZS Piotrówka, szóstej drużynie opolskiej klasy okręgowej. Występujący najczęściej w środku pola gracze mają za sobą również występy w klubach z niższych lig angielskich. Zawodnikiem Victorii został również Piotr Stefański. 29-letni boczny pomocnik występował do niedawna w niemieckim SV Blau-Weiss Galgenmoor. W przeszłości grał m. in. w SC Sternbusch oraz Nysie Przewóz. Do rozgrywek zostanie zgłoszony również mogący grać w obronie 19-letni Brazylijczyk, Gabriel Lima de Aguiar oraz występujący w przeszłości w Nysie Przewóz 29-letni Michał Bury.