Trudny test
Gramy u siebie!
W 4. kolejce na stadionie w Ruszowie podejmiemy Pogoń Markocice. Drużyna spod Bogatyni zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli z kompletem punktów. Dotychczas Pogoń pokonała Skalnika Rębiszów (3:1), WKS Żarki Średnie (2:1) oraz w poprzedniej kolejce Iskrę Łagów (6:1). Po porażce w niekompletnym składzie w Studniskach Dolnych Victoria będzie chciała przerwać passę zwycięstw rywala. Klub z Markocic w ostatnich latach zajmował miejsca w górnej połowie tabeli, które mogą być wskaźnikiem ich możliwości również w tym sezonie. Zapowiada się zacięta rywalizacja o 3 punkty, których zdobycie znacznie ułatwi zmagania na początku rozgrywek.
Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę (10.09) o godzinie 17.00 do dopingowania i wspierania lokalnej drużyny w kolejnym spotkaniu na własnym terenie!