Na koniec rundy z Fatmą

W trzynastej, a więc ostatniej kolejce rundy jesiennej Victoria podejmie na swoim boisku 13. drużynę w tabeli, Fatmę Pobiedna.

Fatma jest jednym z czterech beniaminków. W 12 spotkaniach na A-klasowych boiskach drużyna z Pobiednej zdobyła zaledwie cztery oczka. Ten bardzo skromny dorobek punktowy nasi rywale zdobyli w meczach ze Skalnikiem Rębiszów (3:3) oraz z klubem z Żarek Średnich (wygrana 4:1). Można odnieść wrażenie, że Fatma nie jest zbyt wymagającym rywalem, a Victorię czeka proste zadanie. Jednak w piłce nożnej wszystko jest możliwe i pod żadnym pozorem nie można lekceważyć rywali. Nasi zawodnicy podejdą więc do tego spotkania z pełnym szacunkiem dla rywala, chcąc odnieść dziewiątą wygraną z rzędu. Serdecznie zapraszamy na te spotkanie już w sobotę (12.11) o godzinie 14.00!